islandia

ISLANDIA

Islandia to miejsce inne niż wszystkie. Przyroda stworzyła tu niesamowite cuda, które zafascynują każdego! Tu śnieg podajemy na wiele sposobów. Oprócz samej jazdy na nartach lub snowboardzie w jednym z tutejszych, malowniczo położonych ośrodków narciarskich, jest wiele do odkrycia.

Ośnieżone wulkany, na szczyt których można wyjechać ratrakiem lub wyjść na nartach, gorące źródła i tryskające z ziemi gejzery, wodospady, tajemnicze lodowe jaskinie, piękne fiordy. Do tego skaliste wybrzeże i czarne wulkaniczne plaże, a przy odrobinie szczęście kolorowe zorze polarne. To wszystko w ciągu jednego tygodnia zobaczyć można tylko na Islandii!

Snow Plus Adventure: Islandia to

  • 3 dni na stoku na nartach/snowboardzie
  • Wyjazd ratrakiem na szczyt wulkanu Snaefellsjkull i zjazd na nartach/desce
  • Wycieczka na Południowe Wybrzeże, czarna plaża Reynisfjara i trekking na lodowcu Solheimajokull
  • Zwiedzanie Reykiaviku
  • Codziennie oczywiście też polujemy na zorzę polarną i szukamy trolli 😊

Dodatkowe możliwości

  • Wycieczka: Złoty Krąg i skutery na lodowcu Langjokull

Łatwe stoki narciarskie

Polowanie na zorzę polarną

Czarna plaża, wodospady i lodowce

Skutery na lodowcu

Blafjoll. Ośrodek Blafjoll jest położony na południe od Reykiaviku (ok. 25 minut jazdy samochodem). Kompleks składa się z 16 wyciągów (3 krzesełkowe i 13 orczykowych) i łagodnych,bardzo szerokich tras. Niesamowite wrażenie robi jazda po zmroku (wyciągi są oświetlone) – w bezchmurną noc ze wzgórza można obserwować piękną wieczorną panoramę Reykiaviku.

Snaefellsjkull i Eyjafjallajokul. Te tajemniczo brzmiące słowa to nazwy islandzkich wulkanów. Po rozgrzewce na stoku warto wybrać się na szczyt jednego z nich. Wyjść można na nartach lub wyjechać ratrakiem. Snaefellsjkull pokryty jest lodowcem, z jego szczytu (1446 m n.p.m.) możliwy jest dość łatwy zjazd (w zależności od warunków śniegowych) na nartach/desce z przepięknymi widokami.

  • islandia
  • norwegia
DATA: 25.02 – 4.03.2018
CENA: 1790 EUR

Cena zawiera:
– zakwaterowanie
– pakiet ski i wiele dodatkowych wycieczek
– realizacja atrakcyjnego programu
Wprawa w kameralnej grupie

SZCZEGÓŁOWA OFERTA

Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą wyjazdu.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA