Ferie europejskie

EUROPEJSKIE FERIE WE WŁOSZECH

Ferie z nami to więcej niż narciarstwo. Codzienne animacje, przyjacielska atmosfera, rodzinna rozrywka oraz wieczory tworzone z pasją i zaangażowaniem całej kadry.

Już wrótce opowiemy więcej.

Na wyjeździe szkolimy na nartach dzieci w wieku 5-15 lat.  Wszystkich dzielimy na grupy, pod względem wieku oraz stopnia zaawansowania. Staramy się robić to tak, aby każda grupa poruszała się w odpowiednim dla siebie tempie. Szkolenie rozpoczyna się o godzinie 9:30 od wspólnej rozgrzewki i trwa do godziny 15:00, z przerwą na lunch. Dotyczy to prawie wszystkich grup szkoleniowych. Zachowujemy maksimum bezpieczeństwa, w związku z tym staramy się, aby grupy były maksymalnie 7-osobowe.

Starannie dobieramy instruktorów. Nigdy nie są to przypadkowe osoby. Stawiamy na młodą, ale doświadczoną kadrę, która wnosi w narciarstwo znacznie więcej, niż tylko techniczną wiedzę.

Wieczorami nasi instruktorzy spełniają również rolę animatorów i opiekunów dla dzieci. Wielu z nich to zapaleni podróżnicy, organizatorzy rajdów, integracji. Narciarstwo dla większości z nich to pasja, a nie wykonywany zawód.

Szkolenie dorosłych odbywa się w dwóch wersjach: grupowo lub indywidualnie. Co roku powstaje grupa sportowa (jazda na tyczkach, freeride) oraz grupa średniozaawansowana. Wszystkich chętnych zapraszamy również do zajęć indywidualnych z instruktorem.

Oprócz zajęć na stoku, jak zawsze przygotowaliśmy dla Państwa bogaty program atrakcji popołudniowych i wieczornych – dla dzieci, dla dorosłych i dla całej rodziny! Codziennie po nartach nasi instruktorzy będą organizowali dla dzieci ciekawe gry, zabawy i zajęcia sportowe tak, by rodzice mieli czas na chwilę odpoczynku w strefie SPA.

Również wieczorami nikt nie będzie się nudził. Rodzinne quizy i zabawy lub osobne atrakcje dla dzieci i rodziców zapewnią miłą rozrywkę po całodziennym wysiłku na stoku.

Hotel Monza *** Moena, to obiekt który otrzymuje bardzo wysokie opinie. W sezonie 2023/24 nowością będzie SPA, które póki co można zobaczyć jeszcze tylko na wizualizacjach, ale do naszego przyjazdu gwarantują uruchomienie. Pokoje mają przepiękne widoki na dolinę Fasaa.

Do dyspozycji mamy rodzinne pokoje, które oferują układ 2+1, 2+2, a także pokoje łączone.

Teren narciarski Alpe Lusia / San Pellegrino rozciąga się od Moeny, leżącej w Val di Fassa, przez sięgającą 1920 m n.p.m. Passo San Pellegrino, aż do Falcade, ukrytego w dolinie na wysokości niecałych 1200 m. Spośród 100 km tras, większości tras łatwych i średniotrudnych, tylko 11% jest oznaczonych kolorem czarnym..

Dla nas magnesem jest trasa ze szczytu Col Margherita do przełęczy San Pellegrino – La Volata. Uznawana jest jedna z trudniejszych tras we Włoskich dolomitach. Albo się ją pokocha, albo znienawidzi. W lutym 2024 trasa ta będzie gościła puchar świata kobiet.

Dodatkowym atutem tutejszych terenów jest oferta narciarstwa poza trasowego. W tym roku proponujemy również wycieczki skiturowe. Najpopularniejsza trasa to droga z San Pellegrino do Passo Forca Rossa.

DATA: 10 – 17.02.2024 / 25.02 – 03.03.2024
CENA: 880 euro / 680 euro

Cena zawiera:
– zakwaterowanie HB
– dobre ubezpieczenie SKI
– szkolenie narciarskie dla dzieci
– realizację unikalnego programu Ferie 2024

SZCZEGÓŁOWA OFERTA

Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą wyjazdu.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA