FERIE W ALPACH. MONTEROSA

Ferie z nami to więcej niż narciarstwo. Codzienne animacje, przyjacielska atmosfera, rodzinna rozrywka oraz wieczory tworzone z pasją i zaangażowaniem całej kadry.

Położona we włoskich Alpach, słynie ze szwajcarskich standardów. Ośrodek Monterosa Ski przywita Was nowoczesną infrastrukturą, pustymi trasami i fantastycznymi możliwościami off-piste! My dokładamy do tego perfekcyjną organizację i niebanalny program wyjazdu.

Wszystkie dzieci otrzymują szkolenie w cenie wyjazdu. Dzieci dzielimy na grupy, pod względem wieku oraz stopnia zaawansowania. Staramy się robić to tak, aby każda grupa poruszała się w odpowiednim dla siebie tempie. Szkolenie rozpoczyna się o godzinie 10:00 od wspólnej rozgrzewki i trwa do godziny 15:30, z przerwą na lunch. Dotyczy to prawie wszystkich grup szkoleniowych. Zachowujemy maksimum bezpieczeństwa, w związku z tym staramy się, aby grupy były maksymalnie 7-osobowe.

Starannie dobieramy instruktorów. Nigdy nie są to przypadkowe osoby. Stawiamy na młodą, ale doświadczoną kadrę, która wnosi w narciarstwo znacznie więcej, niż tylko techniczną wiedzę.

Wieczorami nasi instruktorzy spełniają również rolę animatorów i opiekunów dla dzieci. Wielu z nich to zapaleni podróżnicy, organizatorzy rajdów, integracji. Narciarstwo dla większości z nich to pasja, a nie wykonywany zawód.

Szkolenie dorosłych odbywa się w dwóch wersjach: grupowo lub indywidualnie. Co roku powstaje grupa sportowa (jazda na tyczkach, freeride) oraz grupa średniozaawansowana. Wszystkich chętnych zapraszamy również do zajęć indywidualnych z instruktorem.

Oprócz zajęć na stoku, jak zawsze przygotowaliśmy dla Państwa bogaty program atrakcji popołudniowych i wieczornych – dla dzieci, dla dorosłych i dla całej rodziny! Codziennie po nartach nasi instruktorzy będą organizowali dla dzieci ciekawe gry, zabawy i zajęcia sportowe tak, by rodzice mieli czas na chwilę odpoczynku w strefie SPA.

Również wieczorami nikt nie będzie się nudził. Rodzinne quizy i zabawy lub osobne atrakcje dla dzieci i rodziców zapewnią miłą rozrywkę po całodziennym wysiłku na stoku.

Położona w dolinie z imponującym widokiem na masyw Monte Rosy Rezydencja dei Walser*** to nowe, komfortowo wyposażone apartamenty. Stworzone zostały z myślą o aktywnych narciarzach i snowobardzistach.

Rezydencja znajduje się zaledwie jeden przystanek skibusa od głównej stacji kolejki Stafal połączonej z całym kompleksem
Monte Rosa. Każdy dzień możemy skończyć zjeżdżając ze stoku bezpośrednio do apartamentu!

Popołudniami czeka na Was sauna i łaźnia turecka, teren rekreacyjny, słoneczny taras, a przede wszystkim
lobby, w którym zawsze coś się będzie działo!!! Oprócz tego rezydencja
oferuje szereg dodatkowych udogodnień, jak śniadania, „jedzenie na telefon” dostarczane przez lokalne, wyselekcjonowane restauracje, garaż, pralnia.

Do naszej dyspozycji oddane są 2, 3, 4 i 5-osobowe apartamenty w rezydencji (szczegóły w PDF)

Drugą możliwością jest zakwaterowanie w czterogwiazdkowym hotelu Chalet du Lys ****.

Monte Rosa to największy masyw górski całych Alp i marzenie każdego alpinisty. Dla nas Monterosa to również
najlepszy ośrodek narciarski, mekka freeridu oraz wypraw heliski. Większość turystów przybywa
tu właśnie po to.
Trasy pozostają niewiarygodnie puste, co sprawia, że możemy w pełni oddać się przyjemności obcowania z narciarstwem.
Na szukających przerwy czekają niezliczone urokliwe knajpki na stoku.

Monterosa w liczbach:
• wysokość: 1212 – 3275 m n.p.m.
• 66 tras zjazdowych
• łącznie 172 km tras
• trasy łatwe – 45 km
• trasy średnie – 117 km
• trasy trudne – 10 km
• trasy freeridowe – niezliczone

DATA: 22-29.02.2020
CENA: od 399 EUR

Cena zawiera:
– zakwaterowanie
– dobre ubezpieczenie SKI
– szkolenie narciarskie dla dzieci
– realizację atrakcyjnego programu Ferie 2020

SZCZEGÓŁOWA OFERTA

Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą wyjazdu.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA