Civetta

FERIE W DOLOMITACH. PEJO

Ferie z nami to więcej niż narciarstwo. Codzienne animacje, przyjacielska atmosfera, rodzinna rozrywka oraz wieczory tworzone z pasją i zaangażowaniem całej kadry.

Pejo – najbardziej urokliwy ośrodek narciarski w tej części Włoch. Otoczenie parku narodowego w połączeniu z niemal pustymi trasami dostarcza
wspaniałych, narciarskich wrażeń. Łącznie na karnecie mamy 380 km tras.

Wszystkie dzieci otrzymują szkolenie w cenie wyjazdu. Dzieci dzielimy na grupy, pod względem wieku oraz stopnia zaawansowania. Staramy się robić to tak, aby każda grupa poruszała się w odpowiednim dla siebie tempie. Szkolenie rozpoczyna się o godzinie 10:00 od wspólnej rozgrzewki i trwa do godziny 15:30, z przerwą na lunch. Dotyczy to prawie wszystkich grup szkoleniowych. Zachowujemy maksimum bezpieczeństwa, w związku z tym staramy się, aby grupy były maksymalnie 7-osobowe. W przypadku najmłodszych grup, pod okiem jednego instruktora są przeważnie 3-4 osoby.

Starannie dobieramy instruktorów. Nigdy nie są to przypadkowe osoby. Stawiamy na młodą, ale doświadczoną kadrę, która wnosi w narciarstwo znacznie więcej, niż tylko techniczną wiedzę.

Współpracujemy też z włoską szkołą narciarską, co daje nam ogromną elastyczność w tworzeniu grup. Włosi dbają o bardzo wysoką jakość zajęć, a nawet uczą swoich instruktorów języka polskiego.

Wieczorami nasi instruktorzy spełniają również rolę animatorów i opiekunów dla dzieci. Wielu z nich to zapaleni podróżnicy, organizatorzy rajdów, integracji. Narciarstwo dla większości z nich to pasja, a nie wykonywany zawód.

Szkolenie dorosłych odbywa się w dwóch wersjach: grupowo lub indywidualnie. Co roku powstaje grupa sportowa (jazda na tyczkach, freeride) oraz grupa średniozaawansowana. Wszystkich chętnych zapraszamy również do zajęć indywidualnych z instruktorem.

Oprócz zajęć na stoku, jak zawsze przygotowaliśmy dla Państwa bogaty program atrakcji popołudniowych i wieczornych – dla dzieci, dla dorosłych i dla całej rodziny! Codziennie po nartach nasi instruktorzy będą organizowali dla dzieci ciekawe gry, zabawy i zajęcia sportowe tak, by rodzice mieli czas na chwilę odpoczynku w strefie spa.

Również wieczorami nikt nie będzie się nudził. Rodzinne quizy i zabawy lub osobne atrakcje dla dzieci i rodziców zapewnią miłą rozrywkę po całodziennym wysiłku na stoku.

Hotel Pejo usytuowany jest w centrum miejscowości Pejo Terme, na terenie Parku Narodowego Stelvio.
Obiekt oferuje restaurację oraz spa z sauną i wanną z hydromasażem.
Do wszystkich pokoi w obiekcie Pejo Hotel można dostać się windą.
W każdym pokoju znajduje się telewizor z płaskim ekranem oraz łazienka z zestawem kosmetyków, suszarką do włosów i wanną lub
prysznicem.

Każdego ranka w restauracji podawane jest śniadanie w formie bufetu, które obejmuje ciasta, świeże rogaliki, wędliny, sery i gorące napoje.
W porze kolacji restauracja zaprasza na specjały kuchni południowotyrolskiej i włoskiej. Na życzenie dostępne są potrawy dostosowane do
specjalnych wymagań dietetycznych.
W lobby goście mogą korzystać z bezpłatnego hotspotu. Hotel udostępnia również umeblowany ogród ze stołem do ping ponga. W pokoju gier można zagrać z bilard, piłkarzyki i gry planszowe.

DATA: 11-18.01.2020
CENA: 2500 PLN/ 2200 PLN
ZAPISY: od 3.09.2019
 

Cena zawiera:
– zakwaterowanie i wyżywienie
– dobre ubezpieczenie SKI
– szkolenie narciarskie dla dzieci
– realizację atrakcyjnego programu Ferie 2020

SZCZEGÓŁOWA OFERTA

Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą wyjazdu.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA