FERIE W DRUGIM TYGODNIU

Ferie z nami to więcej niż narciarstwo. Codzienne animacje, przyjacielska atmosfera, rodzinna rozrywka oraz wieczory tworzone z pasją i zaangażowaniem całej kadry.

OFERTA W PRZYGOTOWANIU

Wszystkie dzieci otrzymują szkolenie w cenie wyjazdu. Dzieci dzielimy na grupy, pod względem wieku oraz stopnia zaawansowania. Staramy się robić to tak, aby każda grupa poruszała się w odpowiednim dla siebie tempie. Szkolenie rozpoczyna się o godzinie 9:30 od wspólnej rozgrzewki i trwa do godziny 15:30, z przerwą na lunch. Dotyczy to prawie wszystkich grup szkoleniowych. Zachowujemy maksimum bezpieczeństwa, w związku z tym staramy się, aby grupy były maksymalnie 7-osobowe. W przypadku najmłodszych grup, pod okiem jednego instruktora są przeważnie 3-4 osoby.

Starannie dobieramy instruktorów. Nigdy nie są to przypadkowe osoby. Stawiamy na młodą, ale doświadczoną kadrę, która wnosi w narciarstwo znacznie więcej, niż tylko techniczną wiedzę.

Współpracujemy też z włoską szkołą narciarską, co daje nam ogromną elastyczność w tworzeniu grup. Włosi dbają o bardzo wysoką jakość zajęć, a nawet uczą swoich instruktorów języka polskiego.

Wieczorami nasi instruktorzy spełniają również rolę animatorów i opiekunów dla dzieci. Wielu z nich to zapaleni podróżnicy, organizatorzy rajdów, integracji. Narciarstwo dla większości z nich to pasja, a nie wykonywany zawód.

Szkolenie dorosłych odbywa się w dwóch wersjach: grupowo lub indywidualnie. Co roku powstaje grupa sportowa (jazda na tyczkach, freeride) oraz grupa średniozaawansowana (rekreacyjno – barowa). Wszystkich chętnych zapraszamy również do zajęć indywidualnych z instruktorem.

Oprócz zajęć na stoku, jak zawsze przygotowaliśmy dla Państwa bogaty program atrakcji popołudniowych i wieczornych – dla dzieci, dla dorosłych i dla całej rodziny! Codziennie po nartach nasi instruktorzy będą organizowali dla dzieci ciekawe gry, zabawy i zajęcia sportowe tak, by rodzice mieli czas na chwilę odpoczynku w strefie spa.

Również wieczorami nikt nie będzie się nudził. Rodzinne quizy i zabawy lub osobne atrakcje dla dzieci i rodziców zapewnią miłą rozrywkę po całodziennym wysiłku na stoku.

W PRZYGOTOWANIU

COOMING SOON

SOON

Tutejszy sposób poprowadzenia tras narciarskich pozwolił na stworzenie ośrodka narciarskiego, którego widoki należą do najbardziej spektakularnych, a liczne bary, restauracje przy stokach i szerokość tras sprawiają, że miejsce to uchodzi za najlepszą rodzinną stację narciarską w Dolomitach.

DATA: 20-27.01.2024
CENA: 880 euro / 620 euro
ZAPISY: od 01.10.2023

Cena zawiera:
– zakwaterowanie i wyżywienie
– dobre ubezpieczenie SKI
– szkolenie narciarskie dla dzieci
– realizację unikatowego programu Ferie 2024

SZCZEGÓŁOWA OFERTA

Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą wyjazdu.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA