FERIE W ALPACH. PEJO

Ferie z nami to więcej niż narciarstwo. Codzienne animacje, przyjacielska atmosfera, rodzinna rozrywka oraz wieczory tworzone z pasją i zaangażowaniem całej kadry.

Położona we włoskich Alpach, słynie z rodzinnego charakteru. Dwa lata temu opuszczaliśmy Pejo z przekonaniem, że kolejne ferie również tutaj się pojawimy. Minęły co prawda dwa lata, ale wracamy.

Wszystkie dzieci otrzymują szkolenie w cenie wyjazdu. Dzieci dzielimy na grupy, pod względem wieku oraz stopnia zaawansowania. Staramy się robić to tak, aby każda grupa poruszała się w odpowiednim dla siebie tempie. Szkolenie rozpoczyna się o godzinie 10:00 od wspólnej rozgrzewki i trwa do godziny 15:30, z przerwą na lunch. Dotyczy to prawie wszystkich grup szkoleniowych. Zachowujemy maksimum bezpieczeństwa, w związku z tym staramy się, aby grupy były maksymalnie 7-osobowe.

Starannie dobieramy instruktorów. Nigdy nie są to przypadkowe osoby. Stawiamy na młodą, ale doświadczoną kadrę, która wnosi w narciarstwo znacznie więcej, niż tylko techniczną wiedzę.

Wieczorami nasi instruktorzy spełniają również rolę animatorów i opiekunów dla dzieci. Wielu z nich to zapaleni podróżnicy, organizatorzy rajdów, integracji. Narciarstwo dla większości z nich to pasja, a nie wykonywany zawód.

Szkolenie dorosłych odbywa się w dwóch wersjach: grupowo lub indywidualnie. Co roku powstaje grupa sportowa (jazda na tyczkach, freeride) oraz grupa średniozaawansowana. Wszystkich chętnych zapraszamy również do zajęć indywidualnych z instruktorem.

Oprócz zajęć na stoku, jak zawsze przygotowaliśmy dla Państwa bogaty program atrakcji popołudniowych i wieczornych – dla dzieci, dla dorosłych i dla całej rodziny! Codziennie po nartach nasi instruktorzy będą organizowali dla dzieci ciekawe gry, zabawy i zajęcia sportowe tak, by rodzice mieli czas na chwilę odpoczynku w strefie SPA.

Również wieczorami nikt nie będzie się nudził. Rodzinne quizy i zabawy lub osobne atrakcje dla dzieci i rodziców zapewnią miłą rozrywkę po całodziennym wysiłku na stoku.

Hotel Santa Maria usytuowany jest w miejscowości Pejo Fonti, na terenie Parku Narodowego Stelvio. Obiekt oferuje piękny basen oraz spa z sauną i wanną z hydromasażem.Ogromnym atutem są przestronne, nowoczesne apartamenty z pełnym aneksem kuchennym oraz oddzielną sypialnią lub nawet dwiema.

Każdego ranka w restauracji podawane jest śniadanie w formie bufetu, które obejmuje ciasta, świeże rogaliki, wędliny, sery i gorące napoje. Kolacje możemy sobie planować w pobliskich restauracjach lub też przygotować w apartamencie. Daje to dużo swobody organizacyjnej.

Do dyspozycji gości jest przestronna restauracja, czytelnia, multifunkcjonalną sala z TV, internet point, bar, przechowalnia nart, winda. Wg nas jest to idealne rozwiazanie na ferie. Połączenie przestronnych apartamentów z wygodą jaką daje hotel.

Planując wyjazd na narty w Dolomity poznaj kurorty z karuzeli Skirama, które słyną zarówno z jakości zimowej oferty, jak i piękna krajobrazów: Madonna di Campiglio i Pinzolo w Val Rendena, Folgarida MarillevaPejo i Ponte di Legno/Tonale w Val di Sole oraz Lombardii, Paganella Ski (Andalo-Fai della Paganella) na wschodnich zboczach Dolomitów, Monte Bondone nad Trydentem oraz Alpe Cimbra-Folgaria i Lavarone wzdłuż Adygi.

Val di Sole w liczbach:
• 8 kurortów
• 150 tras zjazdowych
• łącznie 380 km tras
• trasy łatwe – 145 km
• trasy średnie – 166 km
• trasy trudne – 69 km
• trasy freeridowe – liczne

DATA: 11-20.02.2022
CENA: 2100 – 2400 zł

Cena zawiera:
– zakwaterowanie
– dobre ubezpieczenie SKI
– szkolenie narciarskie dla dzieci
– realizację atrakcyjnego programu Ferie 2022
– przejazd autokarem

SZCZEGÓŁOWA OFERTA

Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą wyjazdu.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA