FERIE W DOLOMITACH. CIVETTA

Ferie z nami to więcej niż narciarstwo. Codzienne animacje, przyjacielska atmosfera, rodzinna rozrywka oraz wieczory tworzone z pasją i zaangażowaniem całej kadry.

W tym roku po raz kolejny zapraszamy do ulubianej Civetty, najbardziej rodzinnego ośrodka we włoskich Dolomitach. Wysokości dające gwarancję śniegu, nowoczesna infrastruktura i ogromna różnorodność tras zapewnią niezapomniany zimowy wypoczynek!

Nie przez przypadek Civettę wybieramy po raz kolejny na organizację Ferii. To zdecydowanie najlepszy ośrodek narciarski dla rodzin z dziećmi. Miejsce spotkań, knajpa, baby park dla najmłodszych – wszystko mamy w jednym miejscu.

Wszystkie dzieci otrzymują szkolenie w cenie wyjazdu. Dzieci dzielimy na grupy, pod względem wieku oraz stopnia zaawansowania. Staramy się robić to tak, aby każda grupa poruszała się w odpowiednim dla siebie tempie. Szkolenie rozpoczyna się o godzinie 9:30 od wspólnej rozgrzewki i trwa do godziny 15:00, z przerwą na lunch. Dotyczy to prawie wszystkich grup szkoleniowych. Zachowujemy maksimum bezpieczeństwa, w związku z tym staramy się, aby grupy były maksymalnie 8-osobowe.

Starannie dobieramy instruktorów. Nigdy nie są to przypadkowe osoby. Stawiamy na młodą, ale doświadczoną kadrę, która wnosi w narciarstwo znacznie więcej, niż tylko techniczną wiedzę.

Wieczorami nasi instruktorzy spełniają również rolę animatorów i opiekunów dla dzieci. Wielu z nich to zapaleni podróżnicy, organizatorzy rajdów, integracji. Narciarstwo dla większości z nich to pasja, a nie wykonywany zawód.

Szkolenie dorosłych odbywa się w dwóch wersjach: grupowo lub indywidualnie. Co roku powstaje grupa sportowa (jazda na tyczkach, freeride) oraz grupa średniozaawansowana. Wszystkich chętnych zapraszamy również do zajęć indywidualnych z instruktorem.

Oprócz zajęć na stoku, jak zawsze przygotowaliśmy dla Państwa bogaty program atrakcji popołudniowych i wieczornych – dla dzieci, dla dorosłych i dla całej rodziny! Codziennie po nartach nasi instruktorzy będą organizowali dla dzieci ciekawe gry, zabawy i zajęcia sportowe tak, by rodzice mieli czas na chwilę odpoczynku w strefie SPA.

Również wieczorami nikt nie będzie się nudził. Rodzinne quizy i zabawy lub osobne atrakcje dla dzieci i rodziców zapewnią miłą rozrywkę po całodziennym wysiłku na stoku.

Bogata infrastruktura oraz rodzinne pokoje. Wyśmienita włoska kuchnia, tradycja w połączeniu z wysokim standardem, nowe spa. Hotelowe busy dowożą nas pod samą gondolę. Jeżeli ktoś ceni swój budżet, mamy opcję zakwaterowania w tym samym budynku w apartamentach. 

Hotel Mae***&Residence Panorama położony jest 1 km od miejscowości gondoli w Zoldo. Okna roztaczają się na przepiękny widok góry Civetta. Codzienne bogate śniadania i wykwintna kuchnia sprawiają i panorama z okien to powody dla których Hotel otrzymuje bardzo wysokie oceny w internecie. Dla nas ważnym wyborem jest również przemiły kontakt z właścicielami.

Tym razem zobaczymy Civettę z drugiej, niemniej ciekawej strony. Na pewno skorzystamy z nocnej jazdy, którą tym razem mamy pod „nosem” oraz przygotujemy ciekawy program w oparciu o atrakcje Val di Zoldo.

Civetta jest częścią Dolomiti Superski. To 90 km tras narciarskich, 25 nowoczesnych wyciągów.

Civetta to idealne miejsce na narciarski relaks wśród zapierających dech w piersi widoków. Główne miejscowości ośrodka to Alleghe, Pescul, Palafavera, Pecol, Zoldo, Selva di Cadore. Łącznie ośrodek oferuje 90 km tras narciarskich o różnorodnej skali trudności, obsługiwanych przez 25 nowoczesnych wyciągów. Tutejsze stoki zadowolą zarówno amatorów rozkoszowania się alpejskimi krajobrazami, rodziny z dziećmi, jak i naprawdę wytrawnych narciarzy.

Tutejszy sposób poprowadzenia tras narciarskich pozwolił na stworzenie ośrodka narciarskiego, którego widoki należą do najbardziej spektakularnych, a liczne bary, restauracje przy stokach i szerokość tras sprawiają, że miejsce to uchodzi za najlepszą rodzinną stację narciarską w Dolomitach.

DATA: 27.01-03.02.2024
CENA: 500 euro/rezydencja  – 700 euro/hotel
ZAPISY: od 01.10.2023

Cena zawiera:
– zakwaterowanie i wyżywienie
– dobre ubezpieczenie SKI
– szkolenie narciarskie dla dzieci
– realizację unikalnego programu Ferie 2024

SZCZEGÓŁOWA OFERTA

Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą wyjazdu.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA